Wedstrijdschema
laat schema zien voor

28 mei | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens A1 37410 Westerduiven JA1 13:00 14:00 Veld 1  info
Fluiten: Martijn Meima en Jasper Mol (Heren 3)
Jongens A2 35052 GoorseMHC JA1 14:45 15:30 Veld 1  info
Arbitrage: Heren 1
Jongens B1 18752 ZwartWit JB1 11:30 12:30 Veld 1  info
bondsscheidsrechters
Jongens B3 34810 Zutphen JB3 15:00 15:45 veld 3  info
Fluiten: Coen van der Heide (Jongens B1) en Kick van der Niet (Jongens B1)
Jongens D2 38392 HC Zwolle JD2 11:45 12:45 Veld 2  info
Fluiten: Daan Imholz (Jongens B3) en Thijs van Lith (Jongens B3)
Jongens D3 38364 HC Zwolle JD5 12:15 13:00 Veld 4  info
Fluiten: Zita van der Deure (Meisjes B3) en Lisanne Kalter (Meisjes B3)
Meisjes A2 36319 Hockeyclubholten MA1 16:30 17:00 Veld 1  info
Fluiten: Roderik Krebbers (Jongens A1) en Wouter Westermann (Jongens A1)
Meisjes A3 36290 MHC De Mezen MA2 16:30 17:15 Veld 2  info
Fluiten: Friso Smit (Jongens A1) en Maurice Vreeman (Jongens A1)
Meisjes B3 32642 HHC Haackey MB2 14:45 15:45 Veld 2  info
Fluiten: Peter Rensink (Jongens A1) en Willem van Hoogstraten (Jongens A1)
Meisjes B7 32264 Almelo MB6 13:30 14:15 veld 3  info
Fluiten: Sita van Hasselt (Meisjes A2) en Annamarth Hoogland (Meisjes A2)
Meisjes C1 19050 Hockey Club Twente MC1 10:15 11:15 Veld 2  info
Fluiten: Theo Ruys en Jan Pieter Bodifee (Veteranen C)
Meisjes C2 32514 EHV Enschede MC2 10:15 11:15 veld 3  info
Fluiten: Sico Kartadjoemena (Jongens A2) en Idzard Kruizinga (Jongens A2)
Meisjes C3 32733 HCHN MC1 09:15 10:00 Veld 4  info
Fluiten: Jana Elbrecht (Meisjes A2) en Jasmijn van Heijst (Meisjes A2)
Meisjes C4 33973 HC Zwolle MC7 12:00 12:45 veld 3  info
Fluiten: Sjoerd Timmerhuis (Jongens A2) en Jesse van Vilsteren (Jongens A2)
Meisjes C6 33881 Hockey Club Twente MC7 13:45 14:30 Veld 4  info
Fluiten: Luca Timmermans (Jongens B1) en Niels Verwoest (Jongens B1)
Meisjes D1 39398 Apeldoorn MD1 08:00 09:00 Veld 1  info
Fluiten: Anne van der Horst Bruyn (Veteranen B) en Liesbeth Jansen
Meisjes D2 39433 Almelo MD2 09:45 10:30 Veld 1  info
Fluiten: Vince Dimmendaal (Jongens B3) en Cas Krebbers (Jongens B3)
Meisjes D4 39462 GZG Hardenberg MD1 10:45 11:30 Veld 4  info
Fluiten: Leonie van Moorsel (Meisjes B3) en Anne Maureen Brands (Meisjes B3)
Meisjes D6 39420 O.H.C. Bully MD7 13:30 14:15 Veld 2  info
Fluiten: Janiek Pott (Meisjes A3) en Cato Schepers (Meisjes A3)
Jongens B2 31296 HC Zwolle JB2 45 16:15 17:45 uit -   info
  Let op: aanvangstijd gewijzigd  
Jongens B4 34824 Hockey Club Twente JB2 45 14:45 16:00 uit -   info
Jongens C1 18995 WMHC JC1 45 09:00 10:45 uit -   info
Jongens C2 35774 Lochemse Hockey Club JC2 35 09:25 11:00 uit -   info
Jongens C3 33206 HHC Haackey JC1 50 12:25 14:00 uit -   info
Jongens D1 38380 NMHC Nijmegen JD2 60 08:30 10:30 uit -   info
Jongens D4 38386 Arnhem JD3 40 09:05 10:15 uit -   info
Meisjes A1 32814 GoorseMHC MA2 30 13:45 15:15 uit -   info
Meisjes A4 36361 Union MA6 60 10:45 12:30 uit -   info
Meisjes B1 18710 BH&BC Breda MB1 80 10:10 12:30 uit -   info
Meisjes B2 31877 Zutphen MB2 30 16:15 17:45 uit -   info
Meisjes B4 34030 HHC Haackey MB3 50 10:40 12:15 uit -   info
Meisjes B5 35434 SMHC Salland MB2 25 13:20 14:30 uit -   info
Meisjes B6 31662 Hockey Club Twente MB7 45 14:00 15:30 uit -   info
Meisjes C5 35314 Hockeyclubholten MC1 15 12:00 13:00 uit -   info
Meisjes D3 39389 MHC Bemmel 800 MD2 55 11:20 13:00 uit -   info
Meisjes D5 39409 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MD3 50 09:55 11:30 uit -   info
Meisjes D7 39370 Hockey Club Twente MD8 45 08:45 10:15 uit -   info

28 mei | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens E1 40298 O.H.C. Bully JE1 09:45 10:15 veld 3  info
Jongens E2 40076 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina JE4 09:30 10:00 Veld 2  info
Jongens F3 40416 Almelo JF1 09:45 10:15 veld 3  info
Meisjes 8E2 40868 Meppel M8E1 09:30 10:00 Veld 2  info
Fluiten: Marie-Anne Garcia (Meisjes B7) en Emma van Boxtel (Meisjes B7)
Meisjes 8E3 40886 HC Epse M8E2 08:30 09:00 veld 3  info
Fluiten: Liselotte van Woudenberg (Meisjes B7) en Julia Analbers (Meisjes B7)
Meisjes E2 41975 Zutphen ME1 08:30 09:00 Veld 4  info
Meisjes E4 41985 Meppel ME1 09:30 10:00 Veld 2  info
Meisjes E6 41995 Westerduiven ME2 09:45 10:15 veld 3  info
Meisjes E9 42010 HC Epse ME2 08:30 09:00 veld 3  info
Meisjes F4 42890 HC Zwolle MF12 09:45 10:15 veld 3  info
Meisjes F6 42900 Hockeyclubholten MIX F1 08:30 09:00 veld 3  info
Jongens 8E1 39902 HC Zwolle J8E3 45 08:30 09:45 uit -   info
Jongens E3 40021 HC Ares JE1 20 09:25 10:15 uit -   info
  veld 3 a  
Jongens E4 40356 HCOB - Hockeyclub Overbetuwe JE1 47 08:58 10:15 uit -   info
Jongens F4 40453 HCM Arnhem JF1 45 10:00 11:15 uit -   info
Meisjes 8E1 40903 Apeldoorn M8E2 30 09:15 10:30 uit -   info
Meisjes 8E4 41317 Apeldoorn M8E5 30 09:30 10:30 uit -   info
Meisjes E1 42766 Voorster Hockeyclub Twello ME1 16 09:14 10:00 uit -   info
Meisjes E3 42445 Apeldoorn ME3 30 08:15 09:15 uit -   info
Meisjes E5 42515 EHV Enschede ME6 45 09:00 10:15 uit -   info
Meisjes E7 42815 HC Zwolle ME11 45 08:45 10:00 uit -   info
Meisjes E8 42840 HC Zwolle ME19 45 08:45 10:00 uit -   info
Meisjes F5 43749 HC Epse MF1 15 08:15 09:00 uit -   info
  velddeel c  
Let op: Uittenue mee!   


Handige schema's
Acties


StandpuntDHV
Digitaal wedstrijdformulier

iOS app Android app

Vandaag jarig
Floris Steenman
Loes Wichink
Laatste verslagen
22 mei - Heren 3 vervolg