Wedstrijdschema
laat schema zien voor

1 november | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens A2 11764 Nijmegen JA3 15:30 16:15 veld 3  info
Fluiten: Bastiaan de Leeuw (Jongens A1) en Max van der Burg (Jongens A1)
Jongens A3 11920 Zutphen JA2 15:15 16:00 Veld 1  info
Fluiten: Jort van den Broek (Jongens A1) en Tristan van der Wijk (JA1 zaal)
Jongens A1 11759 Beuningen JA1 13:15 14:15 Veld 2  info
Fluiten: Bart Droog (Heren 1) en Tob Voortman (Heren 1)
Jongens B3 11673 MHC EDE JB3 15:30 16:15 Veld 4  info
Fluiten: Thijs Fincken (JA1 zaal) en Willem van Hoogstraten (JA1 zaal)
Jongens C2 11661 HHC Haackey JC1 13:45 14:45 Veld 4  info
Fluiten: Bo Huis in 't Veld (Meisjes A3) en Sterre Frima (Meisjes A3)
Jongens D3 3311 HC Ares JD2 12:30 13:15 veld 3  info
Fluiten: David Maquaire (JA3 zaal) en Sibert van Raaij (JA3 zaal)
Meisjes A2 16143 MHC EDE MA2 14:45 15:45 Veld 2  info
Fluiten: Franklin Kappers (Jongens A1) en Aert Stutvoet (Jongens A1)
Meisjes A3 11721 WMHC MA3 16:30 17:15 Veld 2  info
Fluiten: Merel Libregts (MA2 zaal) en Mireille Verwoest (Meisjes A2)
Meisjes A1 11716 HCM Arnhem MA1 13:15 14:15 Veld 1  info
Arbitrage: Dames 1
Meisjes B1 11773 Beuningen MB2 11:15 12:30 Veld 1  info
Fluiten: Veerle Pricker (Meisjes A2) en Charlotte Vervoort (Meisjes A2)
Meisjes B6 11704 Westerduiven MB5 11:00 11:45 Veld 4  info
Fluiten: Lieske Pricker (MA2 zaal) en Frederique Houtzager (Meisjes A2)
Meisjes C4 11683 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MC4 14:00 14:45 veld 3  info
Fluiten: Julia Vis (MB1 zaal) en Nina Lenten (MB1 zaal)
Meisjes C1 18795 THCC de Kromhouters MC1 10:00 11:00 Veld 2  info
Fluiten: Emma Stokman (Meisjes A1) en Maud Smit (Meisjes A1)
Meisjes C3 11854 O.H.C. Bully MC6 11:00 11:45 veld 3  info
Fluiten: Danique Wormgoor (Meisjes A2) en Lotje Smits van Waesberghe (MA2 zaal)
Meisjes C5 21348 Goor MC4 16:45 17:30 Veld 1  info
Fluiten: Imke Kruizinga (MB1 zaal) en Levy van der Linde (MB1 zaal)
Meisjes C7 11700 HCHN MC2 12:30 13:15 Veld 4  info
Fluiten: Maud Aalpoel (Meisjes A3) en Jane Bosma (Meisjes A3)
Meisjes D1 2041 Arnhem MD1 09:00 10:00 Veld 1  info
Fluiten: Julia Doornebos (Meisjes A1) en Valérie Kalter (Meisjes A1)
Meisjes D2 3242 Hockey Club Twente MD2 12:00 12:45 Veld 2  info
Fluiten: Marietje Bosma (MA2 zaal) en Lotte Elsman (Meisjes A2)
Meisjes D4 3236 MHC Dalfsen MD1 09:30 10:15 veld 3  info
Fluiten: Rebecca de Jong (Meisjes A3) en Philippine de Planque (Meisjes A3)
Meisjes D6 3265 Enschedese hockey vereniging MD6 09:30 10:15 Veld 4  info
Fluiten: Lotte Ruchtie (Meisjes A3) en Florien Weststrate (Meisjes A3)
Jongens B1 11909 Hockey Club Twente JB1 45 10:45 12:30 uit - KG Zand  info
Jongens B2 11912 Zutphen JB2 30 14:30 15:45 uit - KG Semi  info
Jongens C1 18746 Nijmegen JC1 60 08:45 10:45 uit - KG Water  info
Jongens C3 11656 Almelo JC3 35 10:25 11:45 uit - KG Zand  info
Jongens C4 11900 Epe JC2 35 10:40 12:00 uit - KG Zand  info
Jongens D1 2035 HC Zwolle JD1 45 11:00 12:45 uit - KG Water  info
Jongens D2 3279 O.H.C. Bully JD2 45 14:00 15:45 uit - KG Zand  info
Meisjes A4 11962 HC Zwolle MA7 45 14:30 16:00 uit - KG Zand  info
Meisjes A5 11963 Flevoland MA2 65 13:55 15:45 uit - KG Zand  info
Meisjes B2 11714 Doetinchem MB3 55 09:05 11:00 uit - KG Zand  info
Meisjes B3 16174 HHC Haackey MB3 50 14:40 16:30 uit - KG Zand  info
Meisjes B4 11699 Zutphen MB6 30 16:30 17:45 uit - KG Semi  info
Meisjes B5 11779 Hockey Club Twente MB8 45 14:00 15:30 uit - KG Semi  info
Meisjes C2 11891 Hattemse M.H.C. MC1 45 09:00 10:45 uit - KG Water  info
Meisjes C6 11862 Avanti MC3 75 09:30 11:30 uit - KG Zand  info
Meisjes D3 3378 MHC De Mezen MD1 50 09:55 11:45 uit - KG Zand  info

1 november | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens 8E1 9671 Zutphen J8E1 08:30 09:00 Veld 4  info
Fluiten: Bart Zweerman (Jongens A2) en Jochem Brilleman (Jongens A2)
Jongens E2 10166 Zutphen JE3 08:30 09:00 Veld 2  info
Jongens E3 10054 Almelo JE2 09:30 10:00 Veld 2  info
Jongens F2 10034 SMHC Salland JF1 08:30 09:00 Veld 2  info
Meisjes 8E3 10215 Apeldoorn M8E2 08:30 09:00 veld 3  info
Fluiten: Esmee Beekman (MB6 zaal) en Zita van der Deure (MB6 zaal)
Meisjes 8E6 9667 HC Ares M8E6 08:30 09:00 veld 3  info
Fluiten: Fleur Hartman Kok (MB6 zaal) en Maud Hoogeveen (MB6 zaal)
Meisjes E1 10000 O.H.C. Bully ME4 09:30 10:00 Veld 2  info
Meisjes E4 10015 HC Zwolle ME15 08:30 09:00 Veld 2  info
Meisjes E5 10014 Almelo ME6 08:30 09:00 Veld 2  info
Meisjes F2 10080 Flevoland MF1 09:30 10:00 Veld 2  info
Meisjes F5 10194 HC Zwolle MF5 09:30 10:00 Veld 2  info
Jongens 8E2 10150 Hockey Club Twente J8E1 45 08:15 09:30 uit - KG Zand  info
  OCON CD  
Jongens E1 9931 Zutphen JE1 30 09:30 10:30 uit - KG Semi  info
Jongens F1 9912 HC Zwolle JF1 45 08:45 10:00 uit - KG Zand  info
Meisjes 8E1 10097 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward M8E1 40 07:35 09:00 uit - KG Water  info
Meisjes 8E2 10213 Zutphen M8E1 30 08:00 09:00 uit - KG Semi  info
Meisjes 8E4 10093 Hockey Club Twente M8E5 45 09:30 10:45 uit - KG Zand  info
  OCON CD  
Meisjes 8E5 9692 C.M.H.C. CIVICUM M8E2 0 09:30 10:00 uit - KG Semi  info
Meisjes E2 10245 Flevoland ME1 65 07:40 09:15 uit - KG Zand  info
Meisjes E3 10242 Lochemse Hockey Club ME1 35 11:55 13:00 uit - KG Zand  info
Meisjes E6 10248 HC Ares ME5 20 09:25 10:15 uit - KG Zand  info
Meisjes F1 9942 HC Zwolle MF1 45 08:45 10:00 uit - KG Zand  info
Meisjes F3 9674 Ommen MF1 50 08:40 10:00 uit - KG Zand  info
Meisjes F4 9682 MHC De Mezen MF2 50 07:55 09:15 uit - KG Zand  info
  veld 1c  
Meisjes F6 9943 VHC Twello MF3 16 09:44 10:30 uit - KG Semi  info


Handige schema's
Acties


Digitaal wedstrijdformulier


Agenda
2-11    "Zondag" trimmers
4-11    Storminkdag
4-11    Storminkdag
4-11    JT vergadering
5-11    Kopij Nieuwsflits DHV
9-11    "Zondag" trimmers
11-11    Vergadering CJJ
12-11    Kopij Nieuwsflits DHV
Hele agenda
Vandaag jarig
Ivy Goedegebure
Han Ypes
Laatste verslagen
26 okt - Heren 3 vervolg