Wedstrijdschema
laat schema zien voor

29 november | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens A2 13050 Union JA2 16:45 17:30 Veld 2  info
Jongens B3 12958 HC Zwolle JB4 15:15 16:00 veld 3  info
Jongens C1 19278 Arnhem JC1 14:45 15:45 Veld 1  info
Jongens C2 12947 Zutphen JC2 10:30 11:30 veld 3  info
  let op gewijzigde tijd!!!  
Jongens D1 2079 WMHC JD1 09:30 10:30 Veld 1  info
Jongens D3 3936 O.H.C. Bully JD3 13:45 14:30 Veld 2  info
Meisjes A2 16287 HCHN MA1 11:30 12:30 Veld 4  info
Meisjes A3 13008 HCOB - Hockeyclub Overbetuwe MA2 16:30 17:15 Veld 1  info
Meisjes A1 13003 Nijmegen MA2 13:15 14:15 Veld 1  info
Meisjes B1 13060 Nijmegen MB2 11:15 12:30 Veld 1  info
Meisjes B5 13234 Apeldoorn MB4 15:15 16:00 Veld 2  info
Meisjes B6 12991 Druten MB4 13:15 14:00 Veld 4  info
Meisjes C4 12969 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MC2 09:15 10:00 veld 3  info
  let op gewijzigde tijd!!  
Meisjes C5 21287 HCOB - Hockeyclub Overbetuwe MC4 12:15 13:00 veld 3  info
Meisjes C7 12986 Almelo MC6 13:45 14:30 veld 3  info
Meisjes D2 3894 HCQZ MD1 10:45 11:30 Veld 2  info
Meisjes D4 3889 HCHN MD2 10:15 11:00 Veld 4  info
Meisjes D5 4029 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MD4 12:15 13:00 Veld 2  info
Jongens A3 12966 Almelo JA2 35 09:55 11:15 uit - KG Zand  info
Jongens B1 13194 Hattemse M.H.C. JB1 45 10:45 12:30 uit - KG Water  info
Jongens B2 13201 Goor JB1 30 12:00 13:15 uit - KG Semi  info
Jongens C3 13104 HCHN JC1 45 14:00 15:30 uit - KG Zand  info
Jongens C4 13183 Flevoland JC2 65 10:40 12:30 uit - KG Zand  info
Jongens D2 3963 O.H.C. Bully JD1 45 13:15 15:00 uit - KG Zand  info
Meisjes A4 13248 De Meeuwen MA1 70 12:05 14:00 uit - KG Zand  info
Meisjes A5 13177 HC Ares MA3 20 14:55 16:00 uit - KG Zand  info
Meisjes B2 13164 Zutphen MB2 30 16:15 17:45 uit - KG Semi  info
Meisjes B3 16316 Hockey Club Twente MB5 45 14:45 16:30 uit - KG Zand  info
Meisjes B4 13150 Voorster Hockeyclub Twello MB2 16 11:29 12:30 uit - KG Zand  info
Meisjes C1 19185 HHC Quick Stick MC1 0 09:45 10:45 uit - KG Zand  info
Meisjes C2 13174 Almelo MC1 35 09:10 10:45 uit - KG Semi  info
Meisjes C3 13071 HC Epse MC1 15 11:45 12:45 uit - KG Zand  info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes D1 2089 WMHC MD1 45 09:00 10:45 uit - KG Semi  info
Meisjes D3 4030 Kampen MD1 50 07:40 09:30 uit - KG Zand  info
Meisjes D6 11641 HHC Haackey MD5 50 08:55 10:30 uit - KG Zand  info
Meisjes D7 4023 O.H.C. Bully MD8 45 09:00 10:30 uit - KG Zand  info

29 november | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens 8E1 9811 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward J8E1 09:15 09:45 Veld 4  info
  gewijzigd veld/tijd  
Jongens E1 11537 MHC EDE JE1 09:30 10:00 Veld 4  info
  gewijzigd veld  
Jongens F1 11525 Meppel JF1 09:45 10:15 Veld 2  info
Meisjes 8E1 11475 Zutphen M8E1 08:15 09:00 Veld 2  info
Meisjes 8E4 11474 Enschedese hockey vereniging M8E2 09:45 10:15 Veld 2  info
Meisjes 8E6 9807 Epe M8E1 08:30 09:00 Veld 2  info
Meisjes E1 11375 Almelo ME1 08:30 09:00 veld 3  info
  gewijzigde aanvangstijd  
Meisjes E4 11390 Apeldoorn ME5 08:30 09:00 Veld 4  info
Meisjes E5 11389 HCHN ME2 09:45 10:15 Veld 2  info
Meisjes F1 11569 Apeldoorn MF1 08:30 09:00 Veld 4  info
Meisjes F3 9831 Voorster Hockeyclub Twello MF2 08:30 09:00 veld 3  info
Meisjes F4 9822 Apeldoorn MF4 08:30 09:00 veld 3  info
Meisjes F6 11568 Zutphen MF4 08:30 09:00 veld 3  info
Jongens 8E2 11528 Lochemse Hockey Club J8E1 35 07:55 09:00 uit - KG Zand  info
Jongens E2 11429 Arnhem JE2 40 07:50 09:00 uit - KG Zand  info
Jongens E3 11312 Hockey Club Twente JE2 45 08:45 10:00 uit - KG Semi  info
  RABO D  
Jongens F2 11296 Epe JF1 35 08:25 09:30 uit - KG Zand  info
  velddeel CD  
Meisjes 8E2 11579 HC Zwolle M8E1 45 14:30 15:45 uit - KG Zand  info
Meisjes 8E3 11458 HC Zwolle M8E2 45 08:30 09:45 uit - KG Zand  info
Meisjes 8E5 21515 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward M8E5 40 07:50 09:00 uit - KG Water  info
Meisjes E2 11615 Nunspeet ME1 45 09:30 10:45 uit - KG Zand  info
Meisjes E3 11607 Apeldoorn ME3 30 09:00 10:00 uit - KG Zand  info
Meisjes E6 11605 HC Ares ME3 20 09:25 10:15 uit - KG Zand  info
Meisjes F2 11341 Apeldoorn MF2 30 08:30 09:30 uit - KG Semi  info
Meisjes F5 11434 MHC De Mezen MF3 50 08:25 09:45 uit - KG Zand  info


Handige schema's
Acties


Digitaal wedstrijdformulier


Agenda
24-11    DZ coassistenten
24-11    Vergadering KNHB DBC
25-11    ALV
26-11    Kopij Nieuwsflits DHV
29-11    CD-feest
30-11    "Zondag" trimmers
1-12    DZ coassistenten
6-12    "Zondag" trimmers
Hele agenda
Vandaag jarig
Lidwien Jansen
Durk Oberman
Frederike Oud
Laatste verslagen
22 nov - Meisjes D2 vervolg
22 nov - Meisjes 8E5 vervolg