Trainingsschema
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Zaal MD2 Paul Wensink Sporthal het Trefpunt
17:00 - 18:00 Zaal MC2 Paul Wensink Sporthal het Trefpunt
17:00 - 18:00 Zaal MD1 Wijnand Went Sporthal de Kroon
18:00 - 19:00 Zaal MB1 Wijnand Went Sporthal de Kroon
18:00 - 19:00 Zaal MD6 Nini Hagenbeek DHV Veld 3
19:00 - 20:00 Zaal MB6 Nini Hagenbeek DHV Veld 3
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Zaal MD3 Bo Smit DHV Veld 3
16:30 - 17:30 Zaal MD4 Nini Hagenbeek DHV Veld 3
17:30 - 18:30 Zaal MB3 Bo Smit DHV Veld 3
17:30 - 18:30 Zaal MC6 Nini Hagenbeek DHV Veld 3
18:30 - 19:30 Zaal MA2 Bo Smit DHV Veld 3
18:30 - 19:30 Zaal MA3 Nini Hagenbeek DHV Veld 3
19:30 - 21:30 Zaal Dames 1 Frank Wensink DHV Veld 3
19:30 - 21:30 Zaal Dames 3 Maarten Stolk DHV Veld 3
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:30 - 15:30 Zaal JD5 Sporthal het Trefpunt roulatieschema staat op de website
13:30 - 15:30 Zaal MD8 Ed van Orden Sporthal het Trefpunt roulatieschema staat op de website
13:30 - 15:30 Zaal MD9 Sporthal het Trefpunt roulatieschema staat op de website
16:00 - 17:00 Zaal JD2 Bo Smit Sporthal de Kroon
16:00 - 17:00 Zaal JD4 Sporthal de Kroon
16:30 - 17:30 ZAALBLOK Nini Hagenbeek DHV Veld 3 ZMD8-ZMD9-ZJD5 rouleren door. roulatieschema staat op webiste.
17:00 - 18:00 Zaal JD1 Bo Smit Sporthal de Kroon
17:00 - 18:00 Zaal JD3 Sporthal de Kroon
17:30 - 18:30 Zaal MC3 Paul Wensink DHV Veld 3
17:30 - 18:30 Zaal MC4 Nini Hagenbeek DHV Veld 3
18:30 - 19:30 Zaal JB2 Paul Wensink DHV Veld 3
18:30 - 19:30 Zaal JB3 Nini Hagenbeek DHV Veld 3
18:30 - 20:00 Zaal JC1 Ed van Orden Sporthal het Trefpunt
18:30 - 20:00 Zaal JC12 Thiemo Bruning Sporthal het Trefpunt
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Zaal MD7 Franklin Kappers DHV Veld 3
17:00 - 18:00 Zaal MB2 Bo Smit Sporthal de Kroon
17:30 - 18:30 Zaal JC2 Franklin Kappers DHV Veld 3
18:00 - 19:00 Zaal MA1 Bo Smit Sporthal de Kroon
18:30 - 19:30 Zaal JC3 Franklin Kappers DHV Veld 3
20:30 - 21:30 Zaal JB1 Frank Wensink Sporthal het Trefpunt
21:30 - 22:30 Zaal Dames 1 Frank Wensink Sporthal het Trefpunt
21:30 - 22:30 Zaal Dames 2 Frank Wensink Sporthal het Trefpunt
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Zaal MD12 Wijnand Went
Ed van Orden
Sporthal het Trefpunt
16:30 - 17:30 Zaal MD5 Femke Bootsma DHV Veld 3
17:00 - 18:00 Zaal MB12 Wijnand Went
Ed van Orden
Sporthal het Trefpunt
17:00 - 18:00 Zaal MC12 Jeantine Winter Sporthal de Kroon
17:30 - 18:30 Zaal JD1 Maarten Stolk DHV Veld 3
17:30 - 18:30 Zaal MC5 Femke Bootsma DHV Veld 3
18:00 - 19:00 Zaal JA1 Ed van Orden Sporthal het Trefpunt
18:00 - 19:00 Zaal MC1 Jeantine Winter Sporthal de Kroon
18:30 - 19:30 Zaal JA2 Nini Hagenbeek DHV Veld 3
18:30 - 19:30 Zaal JD2 Thiemo Bruning DHV Veld 3
18:30 - 19:30 Zaal JD4 Christiaan Loeber DHV Veld 3
19:30 - 20:30 Zaal JB1 Frank Wensink DHV Veld 3
19:30 - 20:30 Zaal JC1 Thiemo Bruning DHV Veld 3
Handige schema's
Acties


Jaarplanning
Digitaal wedstrijdformulier

iOS app Android app

Agenda
7-12    training MF2
7-12    Cursus Scheidsrechters
8-12    ALV vergadering
14-12    training MF2
17-12    training ZJC1
21-12    training MF2
24-12    training ZJC1
7-1    training ZJC1
Hele agenda
Vandaag jarig
Ronald van den Brink
Eline Toet
Laatste verslagen
Nog geen verslagen.