Trainingsschema
Maandag
Tijd Team Trainer locatie Deel van veld Opmerkingen
16:30 - 17:45 Meisjes D3
Paul Wensink
Emma Schuijers
Veld 1  B    
16:30 - 17:45 Meisjes D4
Anne-Claire van Dijk
veld 3  B    
16:30 - 17:45 Meisjes D5
Julia Vis
Veld 2  A    
16:30 - 17:45 Meisjes D6
Nini Hagenbeek
veld 3  A    
16:30 - 17:45 Meisjes D7
Louis Tuynman
Veld 2  B    
17:00 - 18:15 Meisjes C7
Co van Oostveen
Veld 1  A    
17:45 - 19:00 Meisjes C3
Eloy van der Linde
Veld 2  A    
17:45 - 19:00 Meisjes C4
Brend Harkema
Veld 2  B    
18:00 - 19:30 Meisjes B1
Paul Wensink
Paul Wensink
Veld 1  B    
18:00 - 19:30 Meisjes C1
Wijnand Went
Wijnand Went
veld 3  A    
18:00 - 19:30 Meisjes C2
Thijs Muller
Thijs Muller
veld 3  B    
18:00 - 19:15 Meisjes C5
Louis Tuynman
Veld 4  A    
18:15 - 19:30 Meisjes C6
Co van Oostveen
Veld 4  B    
18:30 - 20:00 Jongens D2
Toine Veenhuis
Veld 1  A    
19:00 - 20:15 Meisjes B3
Bo Smit
Veld 2  B    
19:00 - 20:15 Meisjes B4
Eloy van der Linde
Veld 2  A    
19:30 - 20:45 Meisjes A4
Brend Harkema
Veld 4  A    
19:30 - 20:45 Meisjes B2
Paul Wensink
Veld 1  B    
19:30 - 20:45 Meisjes B5
Louis Tuynman
veld 3  A    
19:30 - 20:45 Meisjes B6
Anne-Claire van Dijk
veld 3  B    
20:00 - 21:30 Dames 3
Toine Veenhuis
Veld 1  A    
20:15 - 21:30 Meisjes A5
Bo Smit
Veld 2  B    
20:45 - 22:00 Trimmers Ma
- -
Veld 2  A    
Dinsdag
Tijd Team Trainer locatie Deel van veld Opmerkingen
16:00 - 17:00 Meisjes 8E5
Ingeborg Bennink
Veld 1  A    
16:00 - 17:00 Meisjes 8E6
Sico Kartadjoemena
Veld 1  A    
16:15 - 17:15 Jongens 8E1
Bram te Riele
Veld 2  A    
16:15 - 17:15 Jongens 8E2
Willem Dikkers
Matthijs Kuiken
Veld 2  B    
16:15 - 17:15 Meisjes 8E1
Myrthe de Haas
Veld 2  B    
16:15 - 17:15 Meisjes 8E2
Pepijn Hillenius
veld 3  B    
16:15 - 17:15 Meisjes 8E3
Thijs Muller
veld 3  B    
16:15 - 17:15 Meisjes 8E4
Femke Bootsma
veld 3  B    
16:30 - 18:00 Meisjes D1
Ed van Orden
Ed van Orden
Veld 1  B    
17:00 - 18:30 Jongens D1
Bjorn Dull
Bjorn Dull
Veld 1  A    
17:15 - 18:30 Jongens C2
Eloy van der Linde
veld 3  B    
17:15 - 18:30 Jongens C3
Pepijn Hillenius
Veld 4  B    
17:15 - 18:30 Jongens D3
Sico Kartadjoemena
Veld 4  A    
17:15 - 18:45 Meisjes D2
Thijs Muller
Thijs Muller
veld 3  A    
17:30 - 19:00 Dames 1
Willem Dollekamp
Willem Dollekamp
Veld 2  A    
17:30 - 19:00 Meisjes A1
Wijnand Went
Wijnand Went
Veld 2  B    
18:00 - 19:30 Jongens C1
Pim Wischhoff
Pim Wischhoff
Veld 1  B    
18:30 - 20:00 Jongens B1
Bjorn Dull
Bjorn Dull
Veld 1  A    
18:30 - 19:45 Jongens C4
Sico Kartadjoemena
veld 3  B    
18:30 - 19:45 Meisjes A3
Jasper Mol
Veld 4  A    
18:45 - 20:00 Meisjes A2
Wijnand Went
veld 3  A    
19:00 - 20:30 Jongens A1
Thiemo Bruning
Thiemo Bruning
Veld 2  A    
19:30 - 20:45 Jongens A2
Pim Wischhoff
Veld 2  B    
19:45 - 21:00 Jongens A3
Jasper Mol
veld 3  B    
20:00 - 21:30 Dames 1
Willem Dollekamp
Willem Dollekamp
Veld 1  B    
20:45 - 22:00 Heren 2
Bjarni van Berkum
Veld 2  A    
Woensdag
Tijd Team Trainer locatie Deel van veld Opmerkingen
13:30 - 14:30 Funkey groen
- -
Veld 1  A    
13:30 - 14:30 Funkey oranje
- -
Veld 1  A    
13:30 - 14:30 Funkey rood
- -
Veld 1  A    
13:30 - 14:30 Funkey wit
- -
Veld 1  A    
14:45 - 15:45 Jongens F1
Ed van Orden
Veld 1  A    
14:45 - 15:45 Jongens F2
Jolijn van Marion
Veld 1  A    
14:45 - 15:45 Meisjes F1
- -
Veld 2  A    
14:45 - 15:45 Meisjes F2
- -
Veld 2  A    
14:45 - 15:45 Meisjes F3
- -
Veld 2  A    
14:45 - 15:45 Meisjes F4
- -
Veld 2  B    
14:45 - 15:45 Meisjes F5
- -
Veld 2  B    
14:45 - 15:45 Meisjes F6
- -
Veld 2  B    
16:00 - 17:00 Jongens E1
Ed van Orden
Veld 1  A    
16:00 - 17:00 Jongens E2
Jolijn van Marion
Veld 1  A    
16:00 - 17:00 Jongens E3
Bjorn Dull
Veld 1  A    
16:00 - 17:00 Meisjes E1
- -
Veld 2  A    
16:00 - 17:00 Meisjes E2
- -
Veld 2  A    
16:00 - 17:00 Meisjes E3
- -
Veld 2  A    
16:00 - 17:00 Meisjes E4
- -
Veld 2  B    
16:00 - 17:00 Meisjes E5
- -
Veld 2  B    
16:00 - 17:00 Meisjes E6
- -
Veld 2  B    
17:00 - 18:30 Jongens C1
Bjorn Dull
Bjorn Dull
veld 3  B    
17:00 - 18:30 Jongens D1
Pim Wischhoff
Pim Wischhoff
veld 3  A    
17:00 - 18:30 Meisjes D1
Jeantine Winter
Jeantine Winter
Veld 2  A    
17:00 - 18:30 Meisjes D2
Myrthe de Haas
Myrthe de Haas
Veld 2  B    
17:15 - 18:30 Meisjes C5
Pepijn Hillenius
Veld 1  A    
17:15 - 18:30 Meisjes C6
Imke Kruizinga
Veld 1  B    
17:15 - 18:30 Meisjes C7
Doeke Leerink
Veld 4  A    
17:30 - 18:45 Meisjes C3
Bram te Riele
Veld 4  B    
18:30 - 20:00 Jongens B1
Pim Wischhoff
Pim Wischhoff
veld 3  B    
18:30 - 20:00 Meisjes A1
Wijnand Went
Wijnand Went
Veld 1  B    
18:30 - 20:00 Meisjes C1
Sophie Oosterwegel
Sophie Oosterwegel
Veld 2  A    
18:30 - 20:00 Meisjes C2
Ed van Orden
Ed van Orden
Veld 2  B    
18:45 - 20:00 Jongens B2
Bjorn Dull
Veld 1  A    
18:45 - 20:00 Jongens B3
Bram te Riele
Veld 4  A    
18:45 - 20:00 Meisjes C4
Iris Bouma
Veld 4  B    
20:00 - 22:00 Heren 1
Tino Stoop
Tino Stoop
Veld 1  B    
20:15 - 21:30 Trimmers Wo
Henk Nutbey
veld 3  B    
20:30 - 22:00 Veteranen A
- -
Veld 2  A    
20:30 - 22:00 Veterinnen A
Bo Smit
Veld 2  B    
Donderdag
Tijd Team Trainer locatie Deel van veld Opmerkingen
16:30 - 17:45 Meisjes D3
Thijs Muller
Veld 1  A    
16:30 - 17:45 Meisjes D4
Anne-Claire van Dijk
Veld 1  B    
16:30 - 17:45 Meisjes D5
Doeke Leerink
Veld 2  A    
16:30 - 17:45 Meisjes D6
Nini Hagenbeek
Veld 2  B    
16:30 - 17:45 Meisjes D7
Ilse van Es
veld 3  A    
18:00 - 19:15 Jongens C2
Mirte van der Zee
Veld 4  B   Om de week ruilen van veld met jC3 
18:00 - 19:15 Jongens C3
Robin Jansen
Veld 2  B   Om de week ruilen van veld met jC2 
18:00 - 19:15 Jongens C4
Amber Birahy
Veld 4  A   Om de week ruilen van veld met mA4 
18:00 - 19:15 Jongens D3
Doeke Leerink
Veld 1  A    
18:00 - 19:15 Meisjes A4
Bram te Riele
Veld 2  A   Om de week ruilen van veld met jC4 
18:00 - 19:15 Meisjes A5
Thijs Muller
veld 3  A    
18:00 - 19:30 Meisjes B1
Paul Wensink
Paul Wensink
Veld 1  B    
18:30 - 20:00 Jongens D2
Toine Veenhuis
veld 3  B    
19:15 - 20:30 Meisjes B5
Heert Zeelenberg
Veld 1  A    
19:30 - 20:45 Meisjes A2
Paul Wensink
Veld 1  B    
19:30 - 20:45 Meisjes A3
Bram te Riele
Veld 2  A    
19:30 - 20:45 Meisjes B2
Thijs Muller
veld 3  A    
19:30 - 20:45 Meisjes B3
Robin Jansen
Veld 4  A    
19:30 - 20:45 Meisjes B4
Jochem Scheepmaker
Veld 4  B    
19:30 - 20:45 Meisjes B6
Anne-Claire van Dijk
Veld 2  B    
20:30 - 22:00 Dames 2
Toine Veenhuis
Veld 1  A    
20:45 - 22:00 Heren 2
- -
Veld 1  B    
20:45 - 22:00 Heren 3
- -
Veld 2  B    
20:45 - 22:00 Heren 4
- -
Veld 2  B    
Vrijdag
Tijd Team Trainer locatie Deel van veld Opmerkingen
16:00 - 17:00 Jongens E1
Daniel Klunder
Wouter de Koning
Veld 1  A    
16:00 - 17:00 Jongens E2
Philip Geven
Veld 1  A    
16:00 - 17:00 Jongens E3
Pepijn Hillenius
Veld 1  A    
16:00 - 17:00 Meisjes 8E1
Sophie Oosterwegel
veld 3  A    
16:00 - 17:00 Meisjes 8E2
Annemieke Kruis
veld 3  B    
16:00 - 17:00 Meisjes 8E3
Sico Kartadjoemena
Veld 1  B    
16:00 - 17:00 Meisjes 8E4
Femke Bootsma
Veld 1  B    
16:00 - 17:00 Meisjes E1
Myrthe de Haas
Veld 2  A    
16:00 - 17:00 Meisjes E2
Coen van der Heide
Veld 2  A    
16:00 - 17:00 Meisjes E3
Ymke de Haas
Veld 2  A    
16:00 - 17:00 Meisjes E4
Niels Verwoest
Veld 2  B    
16:00 - 17:00 Meisjes E5
Doeke Leerink
Veld 2  B    
16:00 - 17:00 Meisjes E6
Louis Tuynman
Veld 2  B    
17:00 - 18:00 Jongens 8E1
Bram te Riele
veld 3  B    
17:00 - 18:00 Jongens 8E2
Anne Elsman
Veld 4  B    
17:00 - 18:30 Jongens C1
Pim Wischhoff
Pim Wischhoff
Veld 1  B    
17:00 - 18:00 Meisjes 8E5
Myrthe de Haas
Veld 4  B    
17:00 - 18:00 Meisjes 8E6
Pepijn Hillenius
Veld 4  B    
17:00 - 18:30 Meisjes C1
Annemieke Kruis
Annemieke Kruis
Veld 2  A    
17:00 - 18:30 Meisjes C2
Sophie Oosterwegel
Sophie Oosterwegel
Veld 2  B    
17:00 - 18:30 Meisjes D1
Anne van Huijstee
Anne van Huijstee
Veld 1  A    
17:00 - 18:30 Meisjes D2
Arnout Nefkens
Arnout Nefkens
veld 3  A    
18:30 - 20:00 Jongens A1
Reinout Saaltink
Reinout Saaltink
Veld 2  B    
18:30 - 20:00 Jongens B1
Bjorn Dull
Bjorn Dull
Veld 1  B    
18:30 - 20:00 Jongens D1
Thiemo Bruning
Thiemo Bruning
Veld 1  A    
18:30 - 20:00 Meisjes A1
Wijnand Went
Wijnand Went
Veld 2  A    
18:45 - 20:00 Jongens A2
Pim Wischhoff
Veld 4  B    
18:45 - 20:00 Jongens A3
Brend Harkema
veld 3  B    
18:45 - 20:00 Jongens B2
Myrthe de Haas
Veld 4  A    
18:45 - 20:00 Jongens B3
Bram te Riele
veld 3  A    
20:00 - 22:00 Dames 1
Willem Dollekamp
Willem Dollekamp
Veld 2  B    
20:00 - 22:00 Heren 1
Tino Stoop
Tino Stoop
Veld 1  B    
Handige schema's
Acties


Digitaal wedstrijdformulier


Agenda
2-11    "Zondag" trimmers
4-11    Storminkdag
4-11    Storminkdag
4-11    JT vergadering
4-11    Informatieavond scheidsrechterscursus
5-11    Kopij Nieuwsflits DHV
9-11    "Zondag" trimmers
11-11    Vergadering CJJ
Hele agenda
Vandaag jarig
Quinten Baas
Madelon de Laet
Tinet Reddingius
Laatste verslagen
26 okt - Heren 3 vervolg