Trainingsschema

Trainingsschema: Herfstvakantie (Dit schema geldt van: 13-10-2014 t/m 24-10-2014)
Maandag
Tijd Team Trainer locatie Deel van veld Opmerkingen
18:00 - 19:30 Meisjes B1
Paul Wensink
Veld 1  B    
18:00 - 19:30 Meisjes C1
Wijnand Went
veld 3  A    
18:00 - 19:30 Meisjes C2
Thijs Muller
veld 3  B    
Dinsdag
Tijd Team Trainer locatie Deel van veld Opmerkingen
16:30 - 18:00 Meisjes D1
Ed van Orden
Veld 1  B    
17:00 - 18:30 Jongens D1
Bjorn Dull
Veld 1  A    
17:15 - 18:45 Meisjes D2
Thijs Muller
veld 3  A    
17:30 - 19:00 Dames 1
Willem Dollekamp
Veld 2  A    
17:30 - 19:00 Meisjes A1
Wijnand Went
Veld 2  B    
18:00 - 19:30 Jongens C1
Pim Wischhoff
Veld 1  B    
18:30 - 20:00 Jongens B1
Bjorn Dull
Veld 1  A    
19:00 - 20:30 Jongens A1
Thiemo Bruning
Veld 2  A    
20:00 - 21:30 Dames 1
Willem Dollekamp
Veld 1  B    
Woensdag
Tijd Team Trainer locatie Deel van veld Opmerkingen
17:00 - 18:30 Jongens C1
Bjorn Dull
veld 3  B    
17:00 - 18:30 Jongens D1
Pim Wischhoff
veld 3  A    
17:00 - 18:30 Meisjes D1
Jeantine Winter
Veld 2  A    
17:00 - 18:30 Meisjes D2
Myrthe de Haas
Veld 2  B    
18:30 - 20:00 Jongens B1
Pim Wischhoff
veld 3  B    
18:30 - 20:00 Meisjes A1
Wijnand Went
Veld 1  B    
18:30 - 20:00 Meisjes C1
Sophie Oosterwegel
Veld 2  A    
18:30 - 20:00 Meisjes C2
Ed van Orden
Veld 2  B    
20:00 - 22:00 Heren 1
Tino Stoop
Veld 1  B    
Donderdag
Tijd Team Trainer locatie Deel van veld Opmerkingen
18:00 - 19:30 Meisjes B1
Paul Wensink
Veld 1  B    
Vrijdag
Tijd Team Trainer locatie Deel van veld Opmerkingen
17:00 - 18:30 Jongens C1
Pim Wischhoff
Veld 1  B    
17:00 - 18:30 Meisjes C1
Annemieke Kruis
Veld 2  A    
17:00 - 18:30 Meisjes C2
Sophie Oosterwegel
Veld 2  B    
17:00 - 18:30 Meisjes D1
Anne van Huijstee
Veld 1  A    
17:00 - 18:30 Meisjes D2
Arnout Nefkens
veld 3  A    
18:30 - 20:00 Jongens A1
Reinout Saaltink
Veld 2  B    
18:30 - 20:00 Jongens B1
Bjorn Dull
Veld 1  B    
18:30 - 20:00 Jongens D1
Thiemo Bruning
Veld 1  A    
18:30 - 20:00 Meisjes A1
Wijnand Went
Veld 2  A    
20:00 - 22:00 Dames 1
Willem Dollekamp
Veld 2  B    
20:00 - 22:00 Heren 1
Tino Stoop
Veld 1  B    
Handige schema's
Acties


Digitaal wedstrijdformulier


Agenda
21-10    TC/trainersbijeenkomst
22-10    Kopij Nieuwsflits DHV
25-10    Benjamins Training
25-10    J8E2
25-10    JF1-JF2 oefenwedstrijd
25-10    "Zondag" trimmers
25-10    MC4
25-10    M8E6
Hele agenda
Vandaag jarig
Hannah Drost
Oleg Drost
Duncan Lieferink
Sjeel Meijerink
Arie de Niet
Laatste verslagen
Nog geen verslagen.