Vorige

Indeling Benjamins en Mini's 2009-2010

10-6
Indeling Benjamins en Mini's 2009-2010
 
Meisjes 8D1
Anna Broos, Babette Buitenhuis, Julia Doornebos, Ymke de Haas, Eileen Kerkhof, Meilin Liotard, Aukje van Raaij, Sophie Ruding, Marijn Weststrate, Maxime Wormgoor

Meisjes 8D2
Silje van den Berg, Loes Dellink, Jeltje van Dijck, Lisanne Kalter, Sylke Nijkamp, Femke Steeman, Ruth van der Weijden, Veron de Witte, Dilaya Zandvliet, Regitze Zeelenberg

Meisjes 8E1
Mijntje Hoefsloot, Susanne Kempkes, Bente Lodeweges, Annelot Lodeweges, Yoni Mondriaan, Tessa van de Poel, Ivanka Vennedunker, Julian van der Wijk, Annouck Zoomers

Meisjes 8E2
Anne Maureen Brands, Dané Eijsvogel, Brechtje Gordinou De Gouberville, Maureen Hengeveld, Romy Hoogendoorn, Anne Hulsman, Leonie van Moorsel, Nina van de Noort, Lotte Weimer

Meisjes 8E3
Maartje de Boer, Tessel Hafkamp, Isabelle Harink, Paula Kernkamp, Emily Klavers, Merel Paalman, Romée Tempelman, Suzanne Veerman, Sofie Weideman

Meisjes 8E4
lieke bleumink, Julie mar Brok, Floor Bultman, Charlotte Decheiver, Fleur Hartman Kok, Laura Manso Cabreros, Lotte Sonneveldt, Florine F.C. Veltman, Isabeau Zeegelaar

Meisjes E1
Julia Analbers, Eline Bokdam, Marije Bootsma, Puck Frima, Frédérique van der Meer, Anna Oosterwegel, Floor Schouten, Noor Verhoef

Meisjes E2
Jean Bijlsma, Marit van Empel, Eva van Es, Anne Huizinga, Floren Kaart, Lynn Kwant, Flien Paalman, Roos Weimer

Meisjes E3
Vita Brummelhuis, Elise Egbertzen, Mukadder Kelekçi, Livia Leerink, Rebecca Moerman, Roos Portier, Ella Schepers, Emma Thijssen

Meisjes E4
Leonie Harmsen, Fleur Jongejan, Manon Kleinjan, IJsel Pothoven, Jikke Pott, Noa Rutgers, Lonneke van de Ven, Sacha Vos

Meisjes E5
Lisa Carpagnano, Nefise Elmali, Nienke Meima, Wiebrich Oberman, Julia Spirkoski, Aniek Straat, Lieke Straat, Imke Zijlstra

Meisjes E6
Bieke Amse, Floor Beltman, Renske Lageman, Kim Loenen, Liv Oudshoorn, Senne Porte, Emmeke Schreuder, Floortje Voogd

Meisjes E7
Charline Brok, Demi Darlas, Jill Huis in 't Veld, Roos Jager, Lotte Laterveer, Ilse Nijhof, Hella de Ridder, channelle scharmin

Meisjes F1
Iris Achtereekte, Tara Hutten, Hannah Jonker, Marit Leeuwenkamp, Juliette Muller, Luciënne Ros, Marie Schiettecatte

Meisjes F2
Iris Berger, Florine van Dijk, Eline Jansen, Sophie van Jonbergen, Merle kooy, Iliana Vennedunker, Isabelle Vervoort

Meisjes F3
Nienke de Brie, Lois de Fretes, Lieke Janisse, Roos Kusters, Lucia Soto Rodriguez, Lois Tuinstra, Fleur Vos

Meisjes F4
Ellen Driessen, India de Groot, Hilde Keijzer, Ya Lan Liotard, Emma Mostard, Nadine Oosterwijk, Roos Tazelaar

Meisjes F5
Julia Brouwer, Fleur Hoveling, Lotte Ligtenberg, Elianne Masselink, June Porte, Guusje van Raaij, Emma van der Werf

Meisjes F6
Latife Elmali, Nina Groeneweg, Ilse Jansen, Veerle Kappers, Franka Kleinjan, Jessie Oude Vrielink, Roos van der Wijk

Zwart
Pepijn van den Berg, Guido Bouman, Frans Hooghiemstra, Jeroen Saal, Hugo Vincent

Wit
Julius Coenen, Floris Cohen, Dub van Dijk, Coen Esselink, Gideon Geurtsen, Casper Hillenius, bas kuypers, Maurits Metzelaar, Tije Rietberg, Julian Rikken, Mees Steneker, Noah Zeegelaar

Geel
Hidde Bruning, Adriaan van Dijk, Philippe van Emde Boas, Mannus Kok, Camille van der Meer, Hugo Meijer, Wilmer Mus, Casper Mus, Maurice van der Plank, Joost Vermaak, Ole Zijlstra

Groen
Amber Baas, Isa Dekker, Zenna Elshout, Lot Groen, Els Hattink, Noa Heesen, Gianna den Hertog, Rosalie Kwant, Maud van de Moosdijk, Evy Starink, Sterre Steneker

Blauw
indy bettink, Puck van Boxtel, Quinty Eijsten, Jet König, Anouk Meima, Anne-Fleur miedema, Flor Rullmann, Eline Schiettecatte, lotte schroth, Qu-Ling Zweverink

Rood
Lara Brandligt, Jasmien Gerritsen, Renske de Haas, Myrrhe van Hoorn, Talisa Kaihena, Noor Kolkman, Uus Offerhaus, Iza Smit, Mette Winter

Jongens 8D1
Willem Dikkers, Philip Geven, Coen van der Heide, Matthijs Kuiken, kick van der Niet, Job Stierhout, Luca Timmermans, Niels Verwoest, Pim Wassink

Jongens 8E1
Wessel ten Berge, Matthijs Klunder, Thijs van Lith, Ludovic van Oene, Daan Oort, Gijs Pieters, Jeroen Rensink, Floris van Rijckevorsel van Kessel, Teun van der Veldt

Jongens 8E2
Julian Hachmang, ivar kreeft, Rutger Krol, Wouter Nijland, Pepijn Schinkel, watze schoevers, Jonne Steneker, Thomas Velvis, Youp Zegers

Jongens E1
Alexander van Emde Boas, Wout Hooghiemstra, Estuardo Kempkes, Tom König, Jurriaan Metzelaar, Daan Renshof, Willem Vincent

Jongens E2
Koen Boschloo, Siem Evertse, Florian Glas, Fabian de Grefte, Joep Hermans, Karel Houtzager, Nick Rullmann, Jack Zwart

Jongens E3
Pieter Goudswaard, Max Klunder, Cas Krebbers, Pepijn Kuijpers, Rens Olthof, Hidde Talsma, Pim Wesselink, Jesper Willems

Jongens F1
Bart te Braak, Niels Buitenhuis, Niek Dikkers, Sietse Hagenbeek, Derk van Oostveen, Daan Wassink, Friso Zeelenberg

Jongens F2
Freek Borger, Jens Hettinga, Maurits Joosten, sverre kreeft, Noah Neuteboom, Julian van der Plank

Jongens F3
Max de Jong, Ewout Jongkind, Stijn Ouwekerk, Willem Ruijs, Sebas Wiggers, Job Witte

Jongens F4
Thijs Blom, Niels Eijer, Arend Jongen, Peter Jongen, Jan-Hendrik Van Oene, Tijmen Zwierstra

In de week van 24 augustus starten de trainingen voor het seizoen 2009-2010
 
10-6-2009