Organisatie

Bestuur
Rob Muller voorzitter Voorzitter, P&O en sponsoring
Liza Lommen secretaris
Jody Wevers penningmeester
Pieter Koers lid Barzaken, toernooien en evenementen, accommodatie
Pieter van Andel lid hockeycommissaris breedte hockey
Patricia van Dijk-Fiévez lid Vrijwilligers - leden
A Technisch manager
Eric-Jan Anneveld lid Technisch Manager
Bar Commissie
David Maquaire lid algemeen lid
Lydia Gerritsma lid Coördinator zaterdagbar
Jasper Mol lid Coördinator zondagbar
Jean paul van der Plas lid Inkoop
Rowin Herfkens lid Inkoop
Commissie Jongste Jeugd
Lydia Gerritsma lid Wedstrijdtafel
Marcella van der Bom lid Benjamins, Funkeygroep J/M
Jolien de Rooy voorzitter
Jolien de Rooy lid Jongens F & E - tallen
Meike Damsma lid Meisjes E6 en E8 tallen
Nora Zoet lid Meisjes F-tallen
Commissie van Beroep
Jan-hein Brummelhuis lid
Communicatie Commissie
Suzanne Muller lid
Peter Drost voorzitter
Jan Willem Blom lid Archivaris DHV
Wouter van Kastel lid Coördinator Lisa en website
Hein Dikkers lid Foto van de week en krantenberichten
Sandra Meyer-Guiting lid Vaste inhoud website
Evenementen
Briene Scheerder lid
Familiehockeytoernooi
Maaike Tijhaar lid
Peter Drost lid
Jikke Westra lid
Briene Scheerder lid
Hockey Technische Commissie
Toine Veenhuis lid
Christiaan Loeber lid
Eric-Jan Anneveld lid
Ed van Orden lid
Pieter van Andel lid
Jeroen Molenaar lid
Jeugdbestuur
Joas Pijl lid
Fenne Kuiper lid
Derk van Oostveen lid
Niek Dikkers lid
Niels Buitenhuis lid
Philippe van Emde Boas lid
Mannus Kok lid
Juliette Muller lid
Ella Schepers lid
Ezra Pijl lid
Maro Bruning lid
Renzo Tomà voorzitter [email protected]
Junioren Technische Commissie
Marja Boermeester lid Meisjes C
Susan Westerbeek-nette lid Meisjes D
Kas Commissie
Atze Bosma lid
Frank Thelosen lid
Charles d' Ancona lid
Keuring velden
Eric-Jan Anneveld lid Keuring maandag t/m vrijdag
Jan Willem Kroes lid weekend
Ledenadministratie
Sandra Meyer-Guiting lid Ledenadministratie
Materiaalcommissie
David Eskes lid
Gijs van der Sluijs lid
Onderhoud accommodatie
Anne van der Horst Bruyn lid
Scheidsrechter Commissie
Folkert Janssen voorzitter
Folkert Janssen voorzitter
Emma Schuijers lid Indelingen
Mark Schipper lid Tucht
Sponsorcommissie
Joost Bronsvoord voorzitter Algemene informatie
Leontien Kramer lid
Julie van Rengen lid Clubkleding
Martin Blom lid Algemene zaken.
Stichting Deventer Hockey
Rob Koops lid
Anne van der Horst Bruyn adviseur
Ben Dull lid
Jeroen van den Adel voorzitter
Jeroen Prinsen penningmeester
Telescoop
Heleen Muntinga voorzitter hoofdredacteur
Madelon de Laet lid
Marieke Kirchhoff lid
Trimhockey
Don Grijpma lid Trimmers woensdag
Vertrouwenspersoon DHV
Mariette van Gelein Vitringa adviseur
Wedstrijdsecretariaat
Moniek Koops lid Jongste Jeugd
Moniek Koops lid Junioren
Hein Dikkers lid Senioren
Zaalhockeycommissie
Peter van Woerden voorzitter
Arnout Nefkens lid hal en techniek