Trainingsschema

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens 8E1 Ed van Orden 1 - AB
16:30 - 17:45 Meisjes D1 Eric-Jan Anneveld 2
16:30 - 17:45 Meisjes D2 Jessie Oude Vrielink 2
17:00 - 18:15 Jongens D2 Arnout Nefkens 1 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes C6 Ed van Orden 1 - AB
17:00 - 18:15 Meisjes D3 Dharma Meyer 3 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes D5 Rowin Herfkens 3 - AB
17:45 - 19:00 Jongens B3 David Maquaire 2 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes D4 Arie Luijendijk 2 - CD
18:15 - 19:30 Meisjes C3 Dharma Meyer 3 - CD
18:30 - 20:00 Jongens C1 Arnout Nefkens 1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Eric-Jan Anneveld 3 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B1 Etienne Rameaux 1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Suzanne Muller 2 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes A4 Rowin Herfkens 2 - CD
19:30 - 20:45 Meisjes A3 David Maquaire 3 - CD
19:30 - 20:45 Meisjes B6 Dharma Meyer 4 - AB
20:30 - 22:00 Co-assistenten DZ Trainingsgroep 2
20:30 - 22:00 Trimmers Trainingsgroep 1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 Jongens D1 Thiemo Bruning 3 - AB
16:30 - 17:45 Meisjes C5 Jessie Oude Vrielink 3 - CD
17:15 - 18:30 Jongens C2 Jeroen Molenaar 1
17:15 - 18:30 Jongens C3 Eric-Jan Anneveld 1
17:15 - 18:30 Meisjes C4 Juliette Muller 2 - AB
17:15 - 18:45 Meisjes D2 Don Grijpma 2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes B1 Thiemo Bruning 3 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes B3 Hidde Bruning 3 - CD
18:30 - 20:00 Jong heren 1 Jeroen Molenaar 1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Eric-Jan Anneveld 1 - AB
18:45 - 20:15 Jongens B2 Floris Veenhuis 4 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A1 Toine Veenhuis 3 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B1 Bjorn Dull 3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Hendrik Fikkert 2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Don Grijpma 2 - CD
20:00 - 22:00 Dames 1 Bas Jonker 1 - CD
20:30 - 22:00 Dames 2 Don Grijpma 2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Jeroen Molenaar 1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 2 Hendrik Fikkert 2 - AB
20:30 - 22:00 Veterinnen B Toine Veenhuis 3 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Jongens 8E1 Thiemo Bruning 1 - AB
15:30 - 16:30 Jongens F1 Mila Uletilovic 2
15:30 - 16:30 Meisjes F1 Fleur Diebels 2
15:30 - 16:30 Meisjes F2 Jessie Oude Vrielink 2
15:30 - 16:30 Meisjes F3 Nikki Oude Vrielink 2
16:00 - 17:00 Meisjes 8E1 Thiemo Bruning 1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 8E2 1 - AB
16:00 - 17:30 Meisjes D1 Eric-Jan Anneveld 1 - CD
16:30 - 17:45 Meisjes C6 Ed van Orden 3 - CD
16:30 - 17:45 Meisjes D3 Sherinda Voortman
Lotte Korderijnk
3 - AB
17:00 - 18:15 Meisjes D4 Roos Lommen
Maud Spekreijse
2 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes D5 Rowin Herfkens 4 - CD
17:15 - 18:45 Meisjes C1 Thiemo Bruning 1 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes 8E3 Josephine Geurts 1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes 8E4 Fenne Kuiper 1 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes B4 Don Grijpma 2 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes B5 Ed van Orden 3 - CD
18:00 - 19:00 Nieuwe Leden Trainingsgroep 3 - AB
18:30 - 20:00 Jongens C1 Arnout Nefkens 1 - CD
18:45 - 20:15 Meisjes B2 Thiemo Bruning 1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B2 Christiaan Loeber 2 - CD
19:00 - 20:15 Meisjes A2 Don Grijpma 2 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes A3 Jasper Mol 3 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes A4 Jasper Mol 3 - CD
20:30 - 22:00 Trimmers Trainingsgroep 2
20:30 - 22:00 Veteranen A 1 - AB
20:30 - 22:00 Veterinnen A Bo Smit 1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:15 Jongens E1 David Maquaire 3 - AB
16:15 - 17:15 Meisjes 6E1 Eric-Jan Anneveld 1
16:15 - 17:15 Meisjes 6E2 Jeroen Molenaar 1
16:15 - 17:15 Meisjes 6E3 Jonas Drost 1
16:45 - 17:30 Keepers 6-tallen Trainingsgroep 2 - CD
16:45 - 17:30 Keepers 8-tallen Trainingsgroep 2 - AB
17:30 - 19:00 Keeperstraining D t/m A Trainingsgroep 2
17:30 - 18:45 Jongens D1 Jeroen Molenaar 1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B1 Thiemo Bruning 3 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes C4 David Maquaire 3 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Eric-Jan Anneveld 1 - CD
18:45 - 20:00 Meisjes B3 Jeroen Molenaar 1 - AB
19:00 - 20:15 Keeperstraining Senioren Trainingsgroep 2 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B1 Etienne Rameaux 3 - AB
19:00 - 20:15 Jongens B3 David Maquaire 3 - CD
19:00 - 20:30 Jongens C2 Evert K├╝pers 4
19:00 - 20:30 Jongens C3 Pieter van Andel 4
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Toine Veenhuis 2 - AB
20:00 - 22:00 Heren 1 Jeroen Molenaar 1
20:30 - 22:00 Dames 2 Jasper Mol 4 - AB
20:30 - 22:00 Heren 2 2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 3 3 - CD
20:30 - 22:00 Jong Dames 1 Maarten Stolk
Guus Haverkate
3 - AB
20:30 - 22:00 Jong heren 1 Toine Veenhuis 2 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes 8E1 Eric-Jan Anneveld 1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 8E2 Dharma Meyer 1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 8E3 1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 8E4 Mika Janssen 1 - CD
16:00 - 17:30 Meisjes D1 Wijnand Went 2 - CD
16:30 - 17:45 Jongens D1 Thijs Muller 3
16:30 - 17:45 Jongens D2 Hidde Bruning 3
17:00 - 18:30 Jongens C1 Thiemo Bruning 1 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes B4 Suzanne Muller 2 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes B6 David Maquaire 2 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes C3 Arie Luijendijk 3 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes C5 Nini Hagenbeek 4 - CD
17:45 - 19:15 Meisjes D2 Thijs Muller 3 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes B5 Jessie Oude Vrielink 4 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Thiemo Bruning 1 - AB
18:45 - 20:15 Meisjes A1 Suzanne Muller 2 - CD
18:45 - 20:15 Meisjes B2 Bas Jonker 2 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B2 Christiaan Loeber 3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Nini Hagenbeek 1 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes A2 Jasper Mol 4 - AB
19:30 - 21:00 Jongens A1 Thijs Muller 3 - CD
20:15 - 22:00 Dames 1 Bas Jonker 2
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:45 - 09:45 Benjamins blauw Kamira Meyer
Tijl Zwart
2 - AB
08:45 - 09:45 Benjamins geel Irma Vujanovic
Ezra Pijl
2 - CD
08:45 - 09:45 Benjamins rood Floor Appelhof
Thijmen van Andel
2 - AB
08:45 - 09:45 Benjamins roze Paul Bosma
Elin Sanders
Nikki Oude Vrielink
2 - AB
08:45 - 09:45 Benjamins wit Philip Gouw
Jonas Drost
2 - CD
08:45 - 09:45 Funkey blauw Maro Bruning
Sara Wolters
Else Wismans
1
08:45 - 09:45 Funkey groen Meike Nefkens
Thijn Kroes
1
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 10:30 Trimmers Trainingsgroep 2