Wedstrijdschema
laat schema zien voor

1 april | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens A1 16332 Mixed Hockeyclub Zoetermeer JA1 13:15 14:15 Veld 1  info
Jongens A3 11595 Zutphen JA2 15:45 16:15 Veld 4  info
Fluiten: Pepijn Kuijpers (Jongens A1) en Matthijs Kuiken (Jongens A1)
Jongens B2 12042 Avanti JB1 11:00 11:45 Veld 4  info
Fluiten: Paul Smit (Jongens A3) en Floris Morkin (Jongens A3)
Jongens C2 12517 MHCBeuningen JC1 13:45 14:30 veld 3  info
Arbitrage: Heren 2
Jongens C3 17526 HC Kampen JC1 15:30 16:15 Veld 2  info
Arbitrage: Heren 5
Jongens 8D1 18959 HC Ares J8E2 08:30 09:00 Veld 4  info
Fluiten: Bela Bijtelaar (Jongens B2) en Niels Eijer (Jongens B2)
Jongens D2 23002 THCC De Kromhouters JD1 11:30 12:30 Veld 1  info
Arbitrage: Heren 3
Meisjes A4 13774 HC Ares MA4 12:15 13:00 veld 3  info
Fluiten: Stijn Ledeboer (Jongens A3) en Thijs van Lith (Jongens A3)
Meisjes B2 14587 MHC De Mezen MB1 13:45 14:45 Veld 2  info
Fluiten: Bas Zoetbrood en Hanneke Vriend
Meisjes B3 14559 Apeldoorn MB3 15:15 16:00 veld 3  info
Fluiten: Kick van der Niet (Jongens A1) en Luca Timmermans (Jongens A1)
Meisjes B4 14558 MHC De Mezen MB3 15:15 16:00 Veld 1  info
Fluiten: Willem Dikkers (Jongens A1) en Philip Geven (Jongens A1)
Meisjes C1 17035 Hockey Club Twente MC1 10:00 11:00 Veld 1  info
Fluiten: Paul van Dijk (Veteranen C) en Martijn Meima
Meisjes C2 16101 Hockey Vereniging Zevenaar MC1 12:00 13:00 Veld 2  info
Fluiten: John Lageman en Liesbeth Jansen
Meisjes C4 16127 HC Epse MC1 08:30 09:15 Veld 1  info
Fluiten: Koen Boschloo (Jongens B2) en Joep Hermans (Jongens B2)
Meisjes C6 16032 HC Zwolle MC13 14:00 14:45 Veld 4  info
Fluiten: Esmee Muilerman (Meisjes A4) en Suzanne Veerman (Meisjes A4)
Meisjes D3 24181 HC Zwolle MD3 10:45 11:30 veld 3  info
Fluiten: Emma Thijssen (Meisjes B2)
Meisjes D4 24187 Almelo MD2 09:30 10:15 Veld 4  info
Fluiten: Daphne Ruijs (Meisjes A4) en Ilse Jansen (Meisjes B4)
Meisjes D5 23854 MHC Dalfsen MD1 12:30 13:15 Veld 4  info
Fluiten: Max van Tol (Jongens A3) en Anouk Meima (Meisjes C1)
Meisjes D7 23587 MHC De Mezen MD5 10:45 11:30 Veld 2  info
Arbitrage: Dames 4
Jongens A2 11616 Meppel JA1 55 14:20 16:00 uit -   info
Jongens B1 12064 Zutphen JB1 30 11:00 12:30 uit -   info
Jongens B3 12196 Almelo JB3 35 07:40 09:00 uit -   info
Jongens C1 12509 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward JC1 40 10:50 12:30 uit -   info
Jongens D1 22957 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward JD1 40 10:35 12:15 uit -   info
Meisjes A1 13354 GoorseMHC MA1 30 13:00 14:30 uit -   info
Meisjes A2 17627 HC Zwolle MA8 45 16:15 17:45 uit -   info
Meisjes A3 13364 O.H.C. Bully MA3 45 16:15 17:45 uit -   info
Meisjes B1 16229 Fletiomare MB1 70 10:20 12:30 uit -   info
Meisjes B5 14555 Flevoland MB3 65 12:40 14:30 uit -   info
Meisjes B6 17909 Hockey Club Twente MB6 45 13:15 14:45 uit -   info
Meisjes C3 16023 HHC Haackey MC5 50 10:25 12:00 uit -   info
Meisjes C5 16024 HC Zwolle MC12 45 10:00 11:30 uit -   info
Meisjes D1 24546 HC Zwolle MD1 45 08:45 10:30 uit -   info
Meisjes D2 24581 Hockey Club Twente MD2 45 09:15 10:45 uit -   info
Meisjes D6 23576 MHC De Mezen MD4 50 08:55 10:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   

1 april | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens E1 19237 Apeldoorn JE1 08:30 09:00 veld 3  info
Jongens E2 19256 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward JE3 09:30 10:00 veld 3  info
Meisjes 8E1 20170 WMHC M8E1 09:15 10:00 Veld 2  info
Fluiten: Joyce Pennings (Meisjes A4)
Meisjes 8E3 20140 Almelo M8E3 09:30 10:00 Veld 2  info
Fluiten: Lorin Slotman (Meisjes A4)
Meisjes 8E4 20169 HC Zwolle M8E7 09:30 10:00 veld 3  info
Fluiten: Sophie Wassink (Meisjes A4)
Meisjes E2 21359 Voorster Hockeyclub Twello ME1 08:30 09:00 veld 3  info
Meisjes E4 20853 Apeldoorn ME3 08:30 09:00 veld 3  info
Meisjes E7 20867 HC Ares ME4 08:30 09:00 veld 3  info
Meisjes F4 22500 HC Zwolle MF6 09:30 10:00 veld 3  info
Jongens 8E1 18952 HC Ares J8D1 20 10:40 11:30 uit -   info
  veld 3ab  
Jongens E3 19270 MHC Dieren JE1 45 09:15 10:30 uit -   info
Jongens E4 19246 Apeldoorn JE2 30 08:00 09:00 uit -   info
Jongens F1 19693 HC Epse JF3 15 08:00 08:45 uit -   info
  velddeel b  
Meisjes 8E2 20135 De Meeuwen M8E1 70 09:35 11:15 uit -   info
  Veld 2 C D  
Meisjes 8E5 20183 HC Ares M8E5 20 09:25 10:15 uit -   info
  veld 4cd  
Meisjes 8E6 20186 Zutphen M8E3 30 07:45 08:45 uit -   info
Meisjes E3 21368 HC Zwolle ME13 45 08:45 10:00 uit -   info
Meisjes E5 21365 HC Zwolle ME21 45 08:45 10:00 uit -   info
Meisjes E6 20863 Apeldoorn ME4 30 09:00 10:00 uit -   info
Meisjes E8 20859 HC Ares ME6 20 09:25 10:15 uit -   info
  veld 3b  
Meisjes F3 22514 HCHN MF2 45 07:30 08:45 uit -   info
Meisjes F5 22486 Meppel MF3 55 07:35 09:00 uit -   info


Handige schema's
Acties


Jaarplanning
Digitaal wedstrijdformulier

iOS app Android app

Vandaag jarig
Rolf Bensdorp
Rob Holleboom
Isis Rothe
Lotje Smits van Waesberghe
Anne Ate Zijlstra
Laatste verslagen
19 mrt - Heren 3 vervolg
19 mrt - Veterinnen A vervolg