Trainingsschema
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:14 extra techniek training Trainingsgroep 2 - CD
16:30 - 17:45 Meisjes D3 Merel Kolkman 3 - AB
16:30 - 17:45 Meisjes D4 Marleen Fikkert 4 - AB
16:30 - 17:45 Meisjes D5 Isabel Bartelds 3 - CD
16:30 - 17:45 Meisjes D6 Nini Hagenbeek 1 - CD
16:30 - 17:45 Meisjes D7 Hendrik - Fikkert 1 - AB
17:15 - 19:15 Oost Trainingsgroep 2
17:45 - 19:00 Meisjes C3 Paul Wensink 1 - AB
17:45 - 19:15 Meisjes C4 Marleen Fikkert 4 - AB
17:45 - 19:15 Meisjes C5 Niels Verwoest 4 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes C6 Hendrik - Fikkert 1 - CD
17:45 - 19:15 Meisjes D1 Wijnand Went 3 - AB
17:45 - 19:15 Meisjes D2 Sophie Oosterwegel 3 - CD
19:15 - 21:15 Meisjes A1 Toine Veenhuis 1 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes A2 Bo Smit 4
19:15 - 20:30 Meisjes A3 4
19:15 - 20:30 Meisjes A4 4
19:15 - 20:45 Meisjes B1 Wijnand Went 3 - AB
19:15 - 20:45 Meisjes B2 Paul Wensink 1 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes B3 Hendrik - Fikkert 2
19:15 - 20:30 Meisjes B4 Niels Verwoest 2
19:15 - 20:30 Meisjes B5 Nini Hagenbeek 3 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes B6 Marleen Fikkert 3 - CD
20:30 - 22:00 Co-assistenten DZ Trainingsgroep 3
20:30 - 22:00 Heren 2 Hendrik - Fikkert 2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 5 Mees Frima 2 - AB
20:45 - 22:00 Trimmers Ma Paul Wensink 1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 17:00 Jongens D2 Bo Smit 1 - AB
16:00 - 17:00 Jongens 8D1 Niels Buitenhuis 3 - CD
16:00 - 17:00 Jongens 8E1 Evy Starink 3 - AB Tweede trainer: Jessie oude Vrielink
16:00 - 17:00 Meisjes 8E1 Ed van Orden 2 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 8E2 Juliette Muller 2 - D
16:00 - 17:00 Meisjes 8E3 Nini Hagenbeek 2 - C
16:00 - 17:00 Meisjes 8E4 Isabel Bartelds 1 - C
16:00 - 17:00 Meisjes 8E5 Dharma Meyer 1 - D
17:00 - 18:30 Jongens C1 Ed van Orden 2 - AB
17:00 - 18:15 Jongens C2 Niels Buitenhuis 3 - CD
17:00 - 18:15 Jongens C3 Franklin Kappers 3 - AB
17:00 - 18:30 Jongens D1 Bo Smit 1 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Anne-Claire van Dijk 2 - CD
18:15 - 19:45 Meisjes C1 Frank Wensink 3 - AB
18:30 - 20:30 Jongens A1 Remko Boel 2 - AB
18:30 - 19:45 Jongens A2 Anne-Claire van Dijk 2 - CD
18:30 - 19:45 Jongens A3 Don Grijpma 4 - CD
18:30 - 20:00 Jongens B1 Bram te Riele
Maarten Stolk
1 - AB
18:30 - 19:45 Jongens B2 Jeantine Winter 1 - CD
18:30 - 19:45 Jongens B3 Franklin Kappers 4 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Bo Smit 3 - CD
20:00 - 22:00 Dames 1 Frank Wensink 1
20:00 - 21:30 Dames 2 Maarten Stolk 3 - AB
20:00 - 22:00 Heren 1 Thiemo Bruning 2
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Jongens F1 Joost Karsten 2 - AB
15:00 - 16:00 Meisjes F1 Ed van Orden 1 - AB
15:00 - 16:00 Meisjes F2 Ed van Orden 1 - AB
15:00 - 16:00 Meisjes F3 Imke Kruizinga 1 - CD
15:00 - 16:00 Meisjes F4 Nini Hagenbeek 1 - CD
15:00 - 16:00 Meisjes F5 1 - CD
16:00 - 17:00 Benjamins wedstrijdjes Trainingsgroep 4
16:00 - 21:00 Keepers Trainingsgroep 2 - AB
16:00 - 17:00 Jongens E1 Paul Wensink 2 - C
16:00 - 17:00 Jongens E2 Paul Wensink 2 - C
16:00 - 17:00 Jongens E3 2 - D
16:00 - 17:00 Jongens E4 2 - D
16:00 - 17:00 Meisjes E1 Ed van Orden 1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes E2 Ed van Orden 1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes E3 Imke Kruizinga 1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes E4 Nini Hagenbeek 1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes E5 1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes E6 1 - CD
16:15 - 17:00 Keepers 6-tallen Trainingsgroep 3 - AB
17:00 - 18:30 Jongens D1 Paul Wensink 2 - CD
17:00 - 18:30 Jongens D2 Nini Hagenbeek 3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B2 Wijnand Went 1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Sophie Oosterwegel 1 - CD
18:30 - 20:00 Jongens C1 Thijs Muller 3 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Jeantine Winter 2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Toine Veenhuis 3 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B1 Paul Wensink 1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Wijnand Went 1 - AB
20:00 - 21:30 Dames 4 Jasper Mol 3 - CD
20:00 - 21:30 Veterinnen B Toine Veenhuis 2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 4 Paul Wensink 1 - CD
20:30 - 22:00 Trimmers Wo Wijnand Went 3 - AB
20:30 - 22:00 Veteranen A 1 - AB
20:30 - 21:59 Veterinnen A Bo Smit 2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:45 Meisjes D3 Nini Hagenbeek 1 - CD
16:30 - 17:45 Meisjes D4 Ed van Orden 1 - AB
16:30 - 17:45 Meisjes D5 Femke Bootsma 2 - CD
16:30 - 17:45 Meisjes D6 Femke Zoetbrood 2 - AB
16:30 - 17:45 Meisjes D7 Merel Kolkman 3 - AB
17:45 - 19:00 Jongens C2 2 - AB
17:45 - 19:00 Jongens C3 Femke Bootsma 2 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes C3 Niels Verwoest 3 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes C4 Femke Zoetbrood 1 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes C5 Nini Hagenbeek 1 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes C6 Anne Maureen Brands 3 - CD
19:00 - 21:15 Jongens A1 Remko Boel 1 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes A2 Bo Smit 1 - CD
19:00 - 20:15 Meisjes A3 Hendrik - Fikkert 2 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes A4 Jasper Mol 2 - CD
19:00 - 20:15 Meisjes B3 David Maquaire 4 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes B4 Imke Kruizinga 4 - CD
19:00 - 20:15 Meisjes B5 Nini Hagenbeek 3 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes B6 Nini Hagenbeek 3 - CD
20:15 - 22:15 Dames 1 Frank Wensink 3 - AB
20:15 - 21:30 Jongens A2 Don Grijpma 2 - CD
20:15 - 21:30 Jongens A3 Don Grijpma 2 - CD
20:15 - 22:15 Meisjes A1 Bo Smit 1 - CD
20:45 - 22:15 Heren 2 Hendrik - Fikkert 3 - CD
20:45 - 22:15 Heren 3 Hendrik - Fikkert 2 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 F-jeugd Trainingsgroep 4
16:00 - 17:00 Jongens 8D1 1 - B trainer: Steef Zwart
16:00 - 17:00 Jongens 8E1 Mette Winter 1 - A
16:00 - 17:00 Jongens E1 Ed van Orden 3 - A
16:00 - 17:00 Jongens E2 Ed van Orden 3 - A
16:00 - 17:00 Jongens E3 Daan Renshof 3 - D
16:00 - 17:00 Jongens E4 Max van Tol 3 - D
16:00 - 17:00 Meisjes 8E1 Sophie Oosterwegel 2 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 8E2 Annemieke Kruis 2 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 8E3 Femke Bootsma 1 - C
16:00 - 17:00 Meisjes 8E4 Arie Luijendijk 1 - D
16:00 - 17:00 Meisjes 8E5 Eva van Es 2 - B
16:00 - 17:00 Meisjes E3 Juliette Muller 3 - B
16:00 - 17:00 Meisjes E4 Jean Bijlsma 3 - C
16:00 - 17:00 Meisjes E5 Juliette Muller 3 - C
16:00 - 17:00 Meisjes E6 Mannus Kok 3 - C
17:00 - 18:00 Keepers 8-tallen Trainingsgroep 4 - CD
17:00 - 18:30 Jongens D1 Bo Smit 3 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C1 Jeantine Winter 1 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C2 Arnout Nefkens 1 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Sophie Oosterwegel 2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Annemieke Kruis 2 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes E1 Ed van Orden 3 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes E2 Ed van Orden 3 - AB
18:30 - 20:00 Jongens B1 Bram te Riele 4 - AB
18:30 - 19:45 Jongens B2 Franklin Kappers 3 - CD
18:30 - 19:45 Jongens B3 Bo Smit 2 - AB
18:30 - 20:00 Jongens C1 Thijs Muller 1 - AB
18:30 - 20:00 Jongens D2 Thiemo Bruning 1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Wijnand Went
Frank Wensink
2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Jeantine Winter 3 - AB
20:00 - 22:00 Dames 1 Frank Wensink 2
20:00 - 22:00 Heren 1 Thiemo Bruning 1
20:00 - 21:30 Heren 5 3 - AB
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:45 - 09:45 Benjamins blauw Christiaan Loeber 1
08:45 - 09:45 Benjamins geel Briene Scheerder 1
08:45 - 09:45 Benjamins rood 1
08:45 - 09:45 Benjamins roze 1
08:45 - 09:30 Funkey groen Ed van Orden PV
08:45 - 09:30 Funkey oranje PV
08:45 - 09:30 Funkey wit PV
Handige schema's
Acties


Jaarplanning
Digitaal wedstrijdformulier

iOS app Android app

Vandaag jarig
Rolf Bensdorp
Rob Holleboom
Isis Rothe
Lotje Smits van Waesberghe
Anne Ate Zijlstra
Laatste verslagen
19 mrt - Heren 3 vervolg
19 mrt - Veterinnen A vervolg