Organisatie

Bestuur
Rob Muller voorzitter Voorzitter, P&O en sponsoring
Liza Lommen secretaris
Jody Wevers penningmeester
Pieter Koers lid Barzaken, toernooien en evenementen, accommodatie
Hester van der Zaag lid
Christiaan Loeber lid Hockeycommissaris Meisjes A t/m D en Arbitrage
Caroline Molendijk lid Organisatie
Bar Commissie
Rowin Herfkens lid Coördinator trainingsbar
Lydia Gerritsma lid Coördinator zaterdagbar
Jasper Mol lid Coördinator zondagbar
Saul Janssen lid Inkoop
Commissie HTC
Christiaan Loeber lid
Ed van Orden lid
Toine Veenhuis lid
Commissie Jongste Jeugd
Lydia Gerritsma lid Wedstrijdtafel
Marjel Loeber lid Benjamins, Funkeygroep J/M
Vacture Jongens Jongste Jeugd lid Jongens F & E - tallen
Jacqueline van Oorschot lid Meisjes E6-tallen
Martijn Kuipers lid Meisjes F-tallen
Commissie Junioren TC
Filiz Celik voorzitter
Angela Meijer lid Jongens B
Mirjam de Kramer lid Jongens C
Hyke Jongebreur lid Jongens D
Vacature Meisjes A lid Meisjes A
Astrid Kieftenbeld lid Meisjes B
Heleen Muntinga lid Meisjes C
Don Grijpma lid Meisjes D
Commissie van Beroep
Jan-hein Brummelhuis lid
Bill van Gelein Vitringa voorzitter
Communicatie Commissie
Peter Drost voorzitter
Sandra Meyer-Guiting lid
Jan Willem Blom lid Archivaris DHV
Wouter van Kastel lid Coördinator Lisa en website
Hein Dikkers lid Foto van de week en krantenberichten
Lucrees van Groningen lid Hoofdredacteur Telescoop/fotograaf
Liza Lommen lid Vaste inhoud website/ redactie
Evenementen
Briene Scheerder lid
Martijn Meima lid
Familiehockeytoernooi
Peter Drost lid
Maaike Tijhaar lid
Briene Scheerder lid
Barbera Buiskool lid
Gevonden Voorwerpen
Anouk van Boxtel - van den Berge lid
G-Hockey
Paul Wensink lid [email protected]
Jeugdbestuur
Juliette Muller lid
Ella Schepers lid
Nienke van der Heide lid
Derk van Oostveen lid
Niek Dikkers lid
Niels Buitenhuis lid
Philippe van Emde Boas lid
Gianna den Hertog lid
Florine van Dijk lid
Mannus Kok lid
Renzo Tomà voorzitter [email protected]
Kas Commissie
Atze Bosma lid
Charles d' Ancona lid
Frank Thelosen lid
Keuring velden
Suzanne Muller lid Keuring maandag t/m vrijdag
Wouter Vermaak lid Keuring zaterdag
Jan Willem Kroes lid Keuring zaterdag
Ledenadministratie
Sandra Meyer-Guiting lid Ledenadministratie
Materiaalcommissie
Liesbeth Jansen lid
Marteijn Kuijper lid
David Eskes lid
Onderhoud accommodatie
Anne van der Horst Bruyn lid
Scheidsrechter Commissie
Mark Schipper lid
Liesbeth Jansen lid
Theo Ruys lid
Martijn Meima lid
Sponsorcommissie
Joost Bronsvoord voorzitter Algemene informatie
Rob Holleboom lid
Leontien Kramer lid
Martin Blom lid Algemene zaken.
Stichting Deventer Hockey
Anne van der Horst Bruyn adviseur
Ben Dull lid
Rob Koops voorzitter
Jeroen Prinsen penningmeester
Telescoop
Lucrees van Groningen voorzitter
Gea Zieverink lid Grafisch ontwerper
Wendela Brummelhuis lid Redactie
Mariette van Gelein Vitringa lid Redactie
Trimhockey
Hester Temmink lid Trimmers woensdag
Vertrouwenspersoon DHV
Mariette van Gelein Vitringa adviseur
Wedstrijdsecretariaat
Moniek Koops lid Jongste Jeugd
Vera Holst lid Junioren
Hein Dikkers lid Senioren
Zaalhockeycommissie
Peter van Woerden voorzitter
Zarko Vujanovic lid Communicatie
Arnout Nefkens lid hal en techniek
Peter Dinnissen lid wedstrijdsecretaris