Diensten

zaterdag 2 maart 2024 
08:15 - 12:15  Barhoofd 
08:15 - 12:15  Ceday Kapikiran Wedstrijdtafel 
08:30 - 12:15  Ouders/verzorgers van Sophie Orie Bardienst 
08:30 - 12:15  Ouders/verzorgers van Fleur Laurman Bardienst 
12:00 - 15:45  Ouders/verzorgers van Iris Wernsen Bardienst 
12:00 - 15:45  Ouders/verzorgers van Nienke Langenkamp Bardienst 
12:00 - 15:45  Veere Kroon Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:30  Ouders/verzorgers van Kiki Dominique Horstman Bardienst 
15:30 - 18:30  Barhoofd 
15:30 - 18:30  Alyke Flierman Wedstrijdtafel 
18:00 - 18:30  Ouders/verzorgers van Janne Noordijk Vegen en vlaggen 
zondag 3 maart 2024 
09:30 - 13:30  Bardienst 
12:15 - 13:30  Veterinnen D30A Bardienst 
13:30 - 17:30  Bardienst 
14:15 - 15:30  Heren 2 Bardienst 
16:15 - 17:30  Dames 3 Bardienst 
16:15 - 17:30  Dames 3 Vegen en vlaggen 
zaterdag 9 maart 2024 
08:15 - 12:15  Barhoofd 
08:15 - 12:15  Mille van den Top Wedstrijdtafel 
08:30 - 12:15  Ouders/verzorgers van Liv Wientjes Bardienst 
08:30 - 12:15  Ouders/verzorgers van Marit Verwoert Bardienst 
12:00 - 15:45  Ouders/verzorgers van Linda Wilke Bardienst 
12:00 - 15:45  Ouders/verzorgers van Puck de Wijze Bardienst 
12:00 - 15:45  Maud Olthof Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Ouders/verzorgers van Isabelle Ozinga Bardienst 
15:30 - 18:00  Barhoofd 
15:30 - 18:00  Femke Lenselink Wedstrijdtafel 
18:00 - 18:30  Ouders/verzorgers van Sherinda Voortman Vegen en vlaggen 
zondag 10 maart 2024 
11:00 - 16:00  Bardienst 
11:00 - 16:00  Bardienst 
13:00 - 14:00  Dames 2 Bardienst 
14:15 - 15:30  Veterinnen D30A Bardienst 
15:30 - 17:00  Dames 1 Bardienst 
15:30 - 20:00  Bardienst 
15:30 - 20:00  Bardienst 
17:00 - 18:00  Heren 1 Bardienst 
18:00 - 19:00  Dames 2 Vegen en vlaggen 
zaterdag 16 maart 2024 
08:15 - 12:15  Barhoofd 
08:15 - 12:15  Guus Rattink Wedstrijdtafel 
08:30 - 12:15  Ouders/verzorgers van Jannick Tjaden Bardienst 
08:30 - 12:15  Ouders/verzorgers van Peppe Zijlstra Bardienst 
12:00 - 15:45  Ouders/verzorgers van Roos Pijnenburg Bardienst 
12:00 - 15:45  Ouders/verzorgers van Rosalie Harmsen Bardienst 
12:00 - 15:45  Annelot Steegeman Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Ouders/verzorgers van Thijmen Lobeek Bardienst 
15:30 - 18:00  Barhoofd 
15:30 - 18:00  Koen Vroom Wedstrijdtafel 
18:00 - 18:30  Ouders/verzorgers van Eva Poldervaart Vegen en vlaggen 
zondag 17 maart 2024 
09:30 - 15:00  Bardienst 
09:30 - 15:00  Bardienst 
12:15 - 13:30  Veteranen 35C Bardienst 
14:15 - 15:30  Heren 2 Bardienst 
15:00 - 19:30  Bardienst 
15:00 - 19:30  Bardienst 
15:30 - 17:00  Dames 1 Bardienst 
17:00 - 18:00  Heren 1 Bardienst 
18:00 - 19:00  Dames 3 Bardienst 
18:00 - 19:00  Dames 3 Vegen en vlaggen 
zaterdag 23 maart 2024 
08:15 - 12:15  Barhoofd 
08:15 - 12:15  Maxwell Monsma Wedstrijdtafel 
08:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Sterre Rensen Bardienst 
08:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Dieuwke Lanting Bardienst 
12:00 - 15:45  Ouders/verzorgers van Roos van Os Bardienst 
12:00 - 15:45  Ouders/verzorgers van Isis Stoeltie Bardienst 
12:00 - 15:45  Rahissa Hoogeveen Wedstrijdtafel 
15:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Merijn Mensen Bardienst 
15:30 - 19:00  Barhoofd 
15:30 - 19:00  Luc ten Bolscher Wedstrijdtafel 
19:00 - 19:30  Ouders/verzorgers van Franka Luijendijk Vegen en vlaggen 
zondag 24 maart 2024 
11:30 - 14:30  Bardienst 
14:15 - 15:30  Dames 2 Bardienst 
14:30 - 17:30  Bardienst 
16:15 - 17:30  Jong Dames 1 Bardienst 
16:15 - 17:30  Jong Dames 1 Vegen en vlaggen 
zaterdag 30 maart 2024 
08:00 - 12:00  Bardienst 
08:30 - 12:15  Bardienst 
12:00 - 16:00  Bardienst 
12:00 - 15:45  Ouders/verzorgers van Jasmijn de Groot Bardienst 
12:00 - 15:45  Ouders/verzorgers van Lente Schaafsma Bardienst 
12:00 - 15:45  Jack van Meijl Wedstrijdtafel 
16:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Julian Borst Vegen en vlaggen